Театр-студія 'Коферик'

Просто блискуча колекція

Коротко про виставуЛітературний театр з’ясовував закони моди

16 ЛЮТОГО 2015 

Вчора народний літературний аматорський театр під керівництвом Олексія Григорчука запросив усіх на виставу-жарт «Просто блискуча колекція».

Відбувалася постановка у міському Будинку естетики та дозвілля, де, власне,і займаються актори цього колективу. Дизайнерську складову забезпечила молода модельєрка Аліна Ковтун, вона ж сконструювала «Просто блискучу колекцію», про яку розповіла постановка.
Хто краще знається на моді – чоловік чи жінка? Що правильніше: створювати крикливі образи, а чи творити те, що ближче саме тобі? Які джерела натхнення найчастіше стають у нагоді творчим людям? І яка вона – модна колекція, яку інакше не назвеш, як «просто блискуча»? Відповіді на ці та багато інших питань давали самі собі та глядачеві актори літературного театру, кожен з них пішов на особистий сценічний експеримент, і кожен актор трохи грався з глядачем – іноді так відповідь на складне питання дається набагато простіше. Олексій Григорчук та його театральний колектив вкотре продемонстрували: сміливість і новаторство, а головне – щирість і самозаглиблення – незмінні складові акторського успіху.* матеріл з сайту chv.tvОбновлен 12 апр 2015. Создан 16 фев 2015