Театр-студія 'Коферик'

Літературний театр у Чернівцях мандрував планетами (ФОТО)

29.04.2015.,"Будинок естетики та дозвілля"


Народний аматорський літературний театр під керівництвом Олексія Григорчука, який діє при Будинку естетики та дозвілля міста Чернівців, показав оригінальну постановку «Маленького принца».

Пластика поєдналася зі словом, уже улюблені образи – з новими їх інтерпретуваннями, а тому публіка сприйняла виставу «на ура». І ще невідомо, що викликало більше здивування: мандрівка планетами, які настільки абсурдні, що нагадують... Землю, а чи дельтаплан, на якому головний герой таки відправився у свою мандрівку просто на очах здивованої публіки.
Коли мова іде про класику репертуару, то постановка такого твору – режисерська сміливість (зрештою, акторська – теж). Але коли така сміливість поєднується з талантом і відданістю улюбленій справі – тоді в результаті можна не сумніватися. «Дивні ці дорослі», - розмірковує Маленький принц, розглядаючи метушливих, гордовитих, шаблонних, скупих людей, які правда думають, що саме так і потрібно жити. «Дивні ці дорослі», - каже, несучи за плечима ... цілу планету, набагато досконалішу і зовсім справжню.

Іванна СТЕФ'ЮК* матеріл з сайту chv.tv

* матеріл з сайту chv.tvСоздан 02 мая 2015